UMAR BUBA GABAJU
UBGABAJU
Kişisel Gelişim - İngilizce - Sınav
                                                                
Başarı için düşünebileceğin tüm yollardan geçtim, kitaplar, seminerler, konferanslar, videolar, koçlar vb. ama bir türlü başaramadım, olmadı. Neden olmadığını sonradan öğrendim. Bir tane başarı koçu ile denk geldim. Sonra o koçtan sosyal, kişisel ve finsansal başarı hakkında bilgiler edindim. Ondan aldığım tüm bilgileri not ettim ve bir dosya oluşturdum, sonra konu konu şeklinde organize ettim. Dosyadaki bilgileri adım adım uygulaya uygulaya okudum. Bu bilgileri aktarmak için diğer kişilere koçluk yapmaya karar verdim çünkü başarmak için ''bilgi'' değil ''gerçek hayatta uygulanabilecek bilgiler'' gerek. Sosyal, kişisel ve finansal başarı için öğrenilmesi gereken bilgiler var. O bilgileri bilmesem başarmazdım. 

Koçluk yaparken O dosyadaki bilgileri aktarıyorum çünkü insanlar yanlış bilgileri okuyarak başarmaya çalışıyorlar. Dosyadaki bilgiler öğrenince farkına varıyorlar tıpkı benim o bilgilere ulaştığım ilk zamanlar gibi. 

Bana danışan kişilerle bire-bir 14 seans şeklinde o dosyamdaki tüm bilgileri işliyoruz. Zamanım ve hizmet ücreti olarak 14 gün boyunca 2100₺ olarak belirledim (1 seans 150). Sonra fark ettim katılmak isteyen bazı kişiler bu fiyatı karşılayamadığı için vazgeçiyorlar ve gidip normal kitaplar okuyup başarmayı bekliyorlar. ( Not: hobi olarak ben de hala kitap okuyorum) Bazı kişiler ise 2100₺ ödeyemedikleri için değil de seans için zamanları yok o yüzden katılamıyorlar. 

Sonra bendeki dosyayı özetleyip kitap (kısa ve net) haline getirdim sonra zamanları yok olan ve 2100₺ karşılamayan kişilere sadece 2 seans fiyatı (300₺) ödeyerek o dosyanın baskı halini satın alabileceklerini söyledim. Bana eşekkür ederek satın alıp okudular. 

O dosyayı okuyan ( ve uygulayan ) farklı farklı yaşlardan herkese büyük bir katkı sağladı. Kimisi kişisel başarı (Özgüven, motivasyon vb) için satın alıp okur, kimisi ise huzur ve mutluluk için satın alıp okur. Bazı kişiler ise finansal (para) başarı  için okur. Bazı kişiler ise hayatını yeniden inşa etmek için okumaya karar verdiler. Bazı insanlar ise hem kendileri için hem de aileleri için satın aldılar. 

Sosyal, kişisel ve finansal(para) olarak başarmak isteyenlere o dosyanın kitap hali (u-dönüşüm dosyası) tavsiye ediyorum. 
 
U-DÖNÜŞÜM DOSYASINDAKİ KONULAR : 
 1. HEDEF BELİRLEMEK  
 2. KİŞİSEL MOTİVASYON
 3. İLK ADIM ATMAK – BAŞLAMAK
 4. MUTLULUĞUN GERÇEK ANLAMI 
 5. PLAN YAPMAK 
 6. DENGE – YAŞAM DENGESİ
 7. BAŞARI – (KİŞİSEL VE GENEL BAŞARI)
 8. DÜŞÜNCE YAPISI 
 9. GERÇEK ÖZGÜVEN
 10. PROBLEM ÇÖZME YÖNTEMLERİ
 11. STRES VE UYKU YÖNETİMİ 
 12. FİNANSAL ÖZGÜRLÜK – PARA
 13. BAŞTAN BAŞLAMAK
 14. U-DÖNÜŞÜM
  
                                     %50  İNDİRİM
Dijital(pdf) : 189₺  95₺ ( whatsApp/e-mail'den) 
Basılı hali : 297₺  149₺ (ücretsiz kargo, 2 günde ulaşır)

NOT: Bu %50 indirimler 7 NİSAN'a kadardır ( 07 Nisan 2020)

Aşağıdaki butona tıklayarak whatsapptan bana mesaj atarak sipariş verebilirsin


 
AİLE-BAŞARI-GELİŞİM-PARA-MOTİVASYON-MUTLULUK-YAŞAM
Bize Ulaşın
0543 781 07 87
gabaju@my.com