UMAR BUBA GABAJU
UBGABAJU
Kişisel Gelişim - İngilizce - Sınav
               Hoş Geldin  
 
ÖNCELİKLE  U-DÖNÜŞÜM DOSYASI NEDİR? 
Yıllar önce başarmak için ve gerçek anlamda mutlu olmak için bir sürü şey denedim, kitaplar, seminerler, kurslar, videolar ama istediğim sonuç alamadım. Sonra 4 tane koçlarla tanıştım, yıllardır onlardan öğrendiğim tüm bilgileri uyguladıktan sonra hayatımı değiştiren tüm bilgileri seçip bir dosyaya yazdım. Koçluk kariyerimi başlamadan önce bu dosya sayesinde hayatım değişti. dosyanın içinde 14 bölüm var:

KOÇLUK KARİYERİMDE BANA SORULAN BAZI SORULAR
Koçluk için bana yüzyüze danışan ya da telefonla görüşen kişilerden aldığım şikayetlerden bazıları şu:

 '' Hocam ben kendimi geliştirip hem mutlu hem de daha başarılı olmak istiyorum ama nerden başlayacağımı bilmiyorum.'' 

 '' Umar hocam ben sürekli kişisel gelişim kitapları okuyorum, kitap okuduğum için mutluyum ama o kitaplardaki bilgileri NASIL uygulayacağımız hakkında bilgi yok''

''Hocam hayatımda sorunlar var ve hayatımı yoluna koymak istiyorum ama ne yapacağımı ve nasıl yapacağımı bilmiyorum''

''Çok şükür iyi bir hayatım var ama daha iyi bir hayat yaşayabileceğime inanıyorum, nerden başlayabilirim hocam?''

''hocam ben hedef belirliyorum ama doğru olup olmadığını bilmiyorum, özgüven yok, motivasyonum hiç yok ve hocam sürekli uyku ve stres problemim var''


''ben ne yapmam gerektiğini biliyorum ama bir türlü yapamıyorum, bazen başlayıp bırakıyorum, yapamayacağım korkusu var içimde''

''Umar bey ben motivasyon kitapları okuduktan sonra motive oluyorum da başarmak için neler yapacağımı bilmiyorum''

''hocam ders çalışmam lazım ama sürekli aklım başka yere kayıyor''

''Geçmişte sevdiğim biri var, o da beni seviyor ama artık bitti ve hala aklımdan çıkmıyor,unututtum diyorum sonra yine aklıma geliyor''

''Hocam ben zamanımı yönetemiyorum, çok yapmam gereken şeyler var ama hepsini yapamıyorum''

''hocam ben çok çabalıyorum ama hala başaramıyorum, neyi yanlış yapıyorum acaba?''

''Umar hocam benim özgüvenim var aslında ama bazen sanki hiç yok ve özgüvensizlik yüzünden çok şey yapamıyorum'' 


Bu tarz sorular ve problemlerle bana gelenler için u-dönüşüm dosyasındaki bilgileri kullanarak kökten çözdüm. Ama koçluk hizmetim bazı danışanlar için maddi açıdan zor  oluyor, 2018'de bir seans (75 dakika) = 150₺, örneğin 6 seans olursa 900₺ oluyor, bazı insanlar için bu fiyat yüksek geliyor tabi, özellikle bana danışan bazı öğrenciler, sonra kullandığım dosyanın tamamını satmaya karar verdim bu şekilde hem zaman olarak hem de maddi açıdan yardımcı olmuş oldum. Bu dosyayı satın alırsan sana ne işe yarayacak? aşağıda dosyadaki 14 bölümlerden bahsettim  


U-DÖNÜŞÜM DOSYASINDAKİ BÖLÜMLER 

1.BÖLÜM- HEDEF: Hedefin var mı? Gerçek olmasını istediğin bazı şeyler var mı? Neler başarmak istiyorsun? Hedef belirlerken neye göre hedef belirledin? duygularına göre mi yoksa yeteneklerine göre  mi? Bu bölümde doğru bir hedef belirlerken yapılması gerekli olan adımları detaylı yazdım.

2.BÖLÜM- KİŞİSEL MOTİVASYON: ''Bazen motivasyonum düşüyor'' dıyorsan o zaman motivasyon hakkında okuyup uygulaman gereken bilgiler var. Bu bölümde  motivasyon hakkında tüm gerekli bilgiler var. 

3.BÖLÜM- İLK ADIM ATMAK: Fikirlerin var, yapacakların var, hedeflerin var ama bir türlü o ilk adımı atamıyorsun, ''nereden başlayacağımı bilemiyorum'' diyorsun. Bir şey başlamak için ilk adımı nasıl atacağını öğrendikten sonra çok şey kolay olur senin için.

4.BÖLÜM- MUTLULUĞUN GERÇEK KAYNAĞI: Tam mutluyken bazı şeyler, biriler, haberler vb seni mutsuz etmeye başarıyor mu? Gerçekten mutlu musun yoksa kendini mi kandırıyorsun? Mutluluk nedir? Mutluluk sağlığa önemli mi? bu bölümde mutluluğun gerçek kaynakları okuyup ve uygula

5.BÖLÜM- SÜPER BİR PLAN YAPMAK:  Bu bölümde plan yaparken yapılan en büyük 4 hataları göreceksin. Günlük planından yıllık planına kadar hatasız bir şekilde nasıl  yapacağını öğreneceksin. Plan yapıp o plana uymuyorsan bu bölüme tüm dikkatını ver

6.BÖLÜM- DENGE: Bazen bir şey olmadı ama sanki bir şey yolunda değil gibi hissediyorsan bu DENGE'den kaynaklıdır. Geçmişini, şu anki hayatını ve geleceğini nasıl dengede tutacağını öğrendikten sonra yaşamdan emin olacaksın ve huzur bulacaksın.

7.BÖLÜM- BAŞARI: Neden bazı insanlar için başarmak bu kadar kolay? Başarı nedir senin için? Başarmasını istediğin yakının var mı? Herkesin yolu farklı ama başarı hep aynı yoldan geçilir, bu yolu bilen başarır bilmeyen ise çabalayıp aynı yerde durur. 

8.BÖLÜM-DÜŞÜNCE YAPISI: Huzurlu bir hayat için nasıl düşünmelisin? bazı olay bitti ama kafanda bir türlü bitmiyor, düşüncelerin net olamıyor. Şüphe ile yaklaşmaman şeyleri şüüpheyle yaklaşmaya başladın vb. Bu bölümde düşünce yapısı ile alakalı gereken tüm bilgiler mevcüt.

9.BÖLÜM- GERÇEK ÖZGÜVEN: Yapmaktan korktuğun bazı şeyleri cesaretle nasıl  yapacağını öğrendiğin an hayatında her şey kolaylaşacak. Çoğu kişi Özgüveni yanlış anladıkları için özgüvensizliği yaşıyorlar. 

10.BÖLÜM-PROBLEM ÇÖZME: Problemlerle karşılaşamıyorsan yaşamıyorsun demektir, ama bu problemlerle baş edebilmeyi öğrenmezsen senin için değerli olan şeyleri yapmaktan alıkoyar, stratejik bir şekilde problem çözmenin adımları var bu bölümde. 

11.BÖLÜM- STRES VE UYKU YÖNETİMİ: Çok şey halletmek istiyorsun ama uykun sürekli geliyor ve  zamanını alıyor, bazen gün içerisinde stres oluyor, uykunu ve stresini yönetip enerjini yükseltip saatlerce verimli işler halledebilmek için bu bölümdeki bilgileri oku. 

12.BÖLÜM- FİNANSAL ÖZGÜRLÜK: Finansal Özgürlüğünü yakalamak için sadece bazı şeylerin farkına varmalısın. Yaptığın iş farketmez, bu bölümde finsansal özgürlüğünü nasıl arttıracağını adım adım anlattım. Sıfırdan kazanmaya başlayabilirsin

13.BÖLÜM- BAŞTAN BAŞLAMAK: Hayatını geriye alamazsın ama şu an yeniden hayatını başlaybilirsin. Bu bölümdeki  10 adımı takip ederek hayatını baştan inşa etmeye başarabilirisn. Bazen öğrenmek, bildiğin yanlışı hayatından silmektir. 

14.BÖLÜM:  U-DÖNÜŞÜM: Yukarıdaki 13 bölümleri okuduktan sonra bu bölümdeki 6 tane adım atarak tam dönüşüme kavuşabilirsin. 

Bu dosyayı satışa sunduğum zaman benden koçluk hizmeti alanlar da sahip olmak istedi ve satın aldı çünkü dosyada tüm gerekli konular içeriyor sadece başarı, mutluluk ve motivasyon değil,  gereken tüm bilgiler mevcüt. Böylece herkese kapı açmış olurum hem 1350₺'lik koçluk hizmetimi ödeyebilenler  için hem de ödeyemeyenler için iyi bir firsat sunmuş oldum. 


İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİLERİ 
1) Renkli U-Dönüşüm dosyası : 197
2) Renksiz U-Dönüşüm dosyası: 147₺ 

Not: Renkli ve renksiz dosyanın içeriği aynıdır, sipariş verdikten sonra 2 gün içinde size gelecektir, bu fiyatlar kısa süre için geçerlidir, dosyanın normal fiyatı 297₺'dir. 


BAZI OKUYANLARIN MESAJLARI 

   
 


                  

 
Bize Ulaşın
0543 781 07 87
gabaju@my.com