UMAR  BUBA  GABAJU
UBGABAJU
U-Dönüşüm Dosya kitap değilse nedir? U-Dönüşüm dosyası senin sahip olduğun gücünü yeniden keşfetmeni sağlayıp hayatını dönüştürmek için sana gerekli tüm bilgileri en özet şeklinde sunan bir rehber dosyasıdır. 
 
Ben girimci, eğitmen ve yaşam uzmanı olmadan yıllar önce kendimi geliştirmek için her şey denedim, sıradan kitaplar okudum, ücretsiz videolar izledim vb hatta seminerlere bile katıldım ama olmadı çünkü nasıl yapacağını tam olarak anlatmıyorlar. Sonra Yaşam ve performans uzmanı ile karşılaştım, yıllarca ondan eğitim aldım. Neden diğer bilgilerin işe yaramaz olduğunu da anlattı ve dedi ki önemli olan bilgi değil, önemli olan  gerçek hayatta uygulanabilen doğru  bilgilerdir.  


 Başarı ve yaşam koçluğu başladıktan sonra  hem ondan öğrendiklerim hem de şahsi araştırmalarımdan edindiğim tüm bilgileri 14 bölümlere ayırarak bir dosya oluşturdum. Uzun süre boyunca o dosyayı kullanarak yaşam veya başarı hakkında bana danışan kişilere 14 seans şeklinde ( 1 seans =150₺ ) koçluk yapıyorum. Sonra fark ettim ki bazı kişiler 14 seans için zamanı yok, bazıları ise fiyatı karşılayamıyor yani 2100₺'yi ödeyemedikleri için vazgeçiyorlar. Sonra çözüm olarak o dosyada yazılan tüm bölümleri en özet halinde yeni daha küçük bir dosya oluşturdum, kitap gibi, yine 14 bölüm. Sonra o dosyayı sadece 2 seans ücret (300₺)  olarak  fiyatlandırarak hem zamanı olmayan hem de 2100₺ karşılamayan kişiler için uygun bir seçenek sunmuş oldum. O özet dosyanın adı U-Dönüşüm dosyası. Okumaya başlayıp 2 günde bitirebilirsin çünkü içinde hikayeler yok sadece bilgiler var. Okuyan herkese büyük bir katkı sağladı çünkü içinde hem bilgiler var hem de nasıl uygulanacağı hakkında bilgiler yazdım. Okumak için sen de bugün sipariş verebilirsin. Peki  dosyadaki 14 bölümlerde hangi bilgiler var ve sana nasıl fayda sağlayacak diye öğrenmek istiyorsan aşağıda içerikler hakkında bilgiler verdim. 
 
İÇERİKLER: 
1. HEDEF:  Neden bazı kişiler çabaladıklarına rağmen başarısız oluyor? çünkü en başta sağlam bir hedef belirlemediler veya çoğu kişi gibi yanlış kaynaklardan bilgi edinip hedef belirlediler. Bu bölümde başarılı bir yaşam için hedeflerini nasıl belirleyeceğini öğreneceksin. 
 
2. KİŞİSEL MOTİVASYON: Eğer kendini nasıl motive edeceğini öğrenirsen erteleme problemin ortadan kaybolur, tam enerjik ve mutlu bir şekilde yapman gerekenleri yapacaksın. Bu bölümde  yazdığım 3 taktikleri ve motivasyon adımları okuyunca bir daha motivasyon sorunu yaşamazsın. 

3. HAREKETE GEÇMEK: En ama en önemli şeylerden bir tanesi harekete geçebilmektir. Çoğu kişi bir şey yapmak istiyor ama harekete geçemiyorlar o yüzden bu bölümde harekete geçmenin 4 aşamasını yazdım. Bu bölümü okuduktan 1 saniye bile ertelemeden harekete geçebilen bir insan olursun. 

4. MUTLULUK: İnsanın 8 tane hayat dalları var ve o 8 tane şeyler onun mutluluk kaynağıdır. Bu 8 şeyleri nasıl dengeli bir şekilde yöneteceğini anlattım bu bölümde. Gerçek mutluluk nedir ve nasıl mutlu olunur bu bölümde bulacaksın. 

5. PLAN: Plan yaparken yapılan en büyük hata nedir? plana uymamak sorunu nasıl çözülür ve plan nasıl yapılır bu bölümde adım adım en özet şeklinde  yazdım. 

6. YAŞAM DENGESİ: Bazı kişileri durduran şey geçmişte yaşadıkları olaylardır, bazı kişiler ise gelecek kaygısı için huzursuz ve o yüzden şu anın tadını çıkaramıyorlar hak ettikleri hayatı yaşayamıyorlar. Bu bölümde geçmişi, şu an ve geleceğini arasıdaki dengeyi nasıl koruyacağını anlattım. 

7. BAŞARI: Çoğu kişi sıradan bir hayat seçiyor çünkü onlara verilen başarı tanımı yanlıştır ve  gerçek başarıdan uzak kaldılar. Başarılı insanları uzaktan bakıp alkışlıyorlar sadece. Bu bölümde başarı ve nasıl başarılı olunur hakkında saklanan bilgileri eksiksiz yazdım.

8. DÜŞÜNCE YAPISI: Seni durduran düşüncelerden nasıl kurtulacağını öğrenmek istiyorsan bu bölümden öğrenebilirisin ve sağlıklı bir düşünce yapısına nasıl sahip olunur ile alakalı tüm gereken bilgileri en özet halde yazdım bu bölümde. 

9. GERÇEK ÖZGÜVEN:  Özgüven hakkında yanlış bilgiler çok yaygın bu zamanlarda. Eğer gerçek özgüven hakkında bilgi edinip sağlam bir özgüvene sahip olursan hak ettiğin başarıyı yakalayıp cesurca istediğin gibi yaşayacaksın. 

10. PROBLEM ÇÖZME YAKLAŞIMI: Hayatta az ya da çok bazı problemlerle sürekli karşı karşıya geliyoruz. Peki o farklı farklı problemlere nasıl yaklaşacağız? bu bölümde yazdığım yaklaşım adımları takip ederek tüm problemlerini çözebilirsin en kolay ve en hızlı şekilde. 

11. UYKU VE STRES YÖNETİMİ: Uykunu ve stresini nasıl yöneteceğini öğrendiğinde gün içersinde daha canlı, daha mutlu ve daha enerjik olursun böylece daha verimli olursun, bu bölümde nasıl yapacağını sırayla yazdım. 
 
12. FİNANSAL ÖZGÜRLÜK: Sen iyi bir insan mısın? peki sahip olduğun paradan daha fazlasına sahip olursan daha fazla iyilik yapacak mısın? bu bölümde finansal özgürlüğünü nasıl arttıracağını anlattım ve para hakkında vazgeçmen gereken 3 tane yıkıcı düşünceler var, onları da yazdım bu bölümde.

13. BAŞTAN BAŞLAMAK: Eğer hayatını baştan başlamak isteyenlerden isen ya da hayatının kalitesini arttırılabilir olduğuna inanıyorsan bu bölümde daha verimli ve iyi bir yaşam için nasıl baştan başlanmalı ile alakalı bilgileri yazdım. 

14. DÖNÜŞÜM - Tüm bölümleri okuduktan sonra hayatını dönüştürmek için ilk ne yapmalısın? işte bu so bölümde yazdım. 


Fiyat: 300₺ 150₺  (%50 Bayram indirimi)
Ödeme şekli: Sadece  eft/havale
kargo: ücretsiz

Not: %50 Bayram indirimi 27 Mayıs saat 17:00'da  bitecektir. U-Dönüşüm dosyasının e-kitap hali (pdf) 100₺'dir. 
%50 BAYRAM İNDİRİMİ 
OKUYANLARDAN  BAZI  MESAJLAR
UMAR BUBA GABAJU 2020. ALL RIGHTS RESERVED 
PRIVACY POLICY