UMAR  BUBA  GABAJU
UBGABAJU
KONULAR:  
 
  • Yanlış hedefler belirlemek hedefsiz olmaktan daha tehlikelidir.  Eğer ''yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum''  ya da ''hedefim yok''  veya ''hedefime ulaşmak için neler yapabilirim?''  ''çabalıyorum ama olmuyor''   gibi şeyler diyorsan o zaman dosyadaki HEDEF bölümünü okumakla başla ve eğer bazen ''bir plan yapıyorum ama o plana uyamıyorum'' ya da ''nasıl plan yapacağımı bilmiyorum'' veya ''planladığım şeyler ters gidince ne yapacağımı bilmiyorum''  gibi sorunların çözümü için PLAN bölümünde tüm gerekli bilgiler var. [hiçbir yerde bulunmayan bilgiler]
 
  •  ''bazen hiçbir şey yapasım gelmiyor''  ya da ''kalkıp yapmam gerekenleri yapamıyorum'' veya ''başlıyorum sonra hevesim kaçıyor''  ''verimsiz şeyler yapıp duruyorum'' ne yapmam gerektiğini biliyorum ama bir türlü o ilk adımı atamıyorum''  veya ''başlıyorum ama hemen bırakıyorum''   ya da ''ben başlamadan pes ediyorum'' gibi problemler için dosyadaki MOTİVASYON ve  HAREKETE GEÇMEK  bölümlerindeki adımları atarak çözmüş olacaksın. [Bu bölümlerdeki bilgileri okuduktan sonra erteleleme problemi yaşaman imkansiz olacak]
 
  • Ne yaparsan yap mutlu değilsen yaptığın şey ne kadar iyi gözükse de yanlış yoldasın demektir. Eğer 'bazen bir mutlu oluyorum bazen de çok mutsuz oluyorum'' ya da ''çok küçük şeyler bile beni mutsuz ediyor'' veya ''nasıl mutlu olacağımı gerçek anlamda tam olarak bilmiyorum'' gibi problemler için dosyadaki MUTLULUK bölümünde çözümler var ve eğer ''geçmişte yaşadığım bazı kötü anılar hep aklıma geliyor'' veya ''gelecek için endişelerim var'' ya da ''sanki kötü bir şey olacakmış gibi hissediyorum'' diyorsan DENGE bölümünde yazılan bilgileri mutlaka oku.  [tamamen farklı bir yaklaşım]
 
  • Bir şey başarmak için ne yapacağız?  Gerçekten herkesin dediği gibi ''uğraş/çalış/çaba mı yoksa sürekli atlanan bazı şeyler var mı? '''Başarı için ilk ne yapılmalı?'' ya da ''başarı sürecindeki engelleri nasıl aşacağız?''  sınav, iş, meslek, kilo vermek, para, aile kurmak ya da genel olarak yaşamda başarılı olabilmek için atılması gereken adımlar var aslında ve hepsini bu  dosyadaki BAŞARI bölümünde bulabilirsin ve eğer ''ya başarısız olursam'' ya da ''ya hata yaparsam'' veya ''bir şey yapmak istiyorum ama kendime güvenemiyorum''  diyorsan dosyada ÖZGÜVEN bölümü var, özgüven hakkında gerçek, doğru ve gerekli  olan tüm bilgiler var dosyada. 
 
  • Yaşam hakkında en yaygın tavsiyelerden bir tanesi ''POZİTİF DÜŞÜN'' tavsiyesidir, bunu çok kez duydun, peki pozitif düşünmek nedir ve nasıl yapılır? aşamaları nelerdir? ''geçmişten gelen yıkıcı düşüncelerden kurtulmanın gerçek yolu nedir?''  diye öğrenmek için DÜŞÜNCE bölümünü okuyabilirsin. Problemsiz bir hayat yok, değil mi? bazen küçük bazen büyük problemlerle karşı karşıya geliyoruz ama bazı kişilerin hayatında sanki hiç problem yokmuş gibi gözüküyor ama aslında var sadece problemlerini kısa sürede ve doğru aşamalardan geçerek çözüyorlar, bu dosyada PROBLEM ÇÖZME YÖNTEMLERİ var, orada tüm gerekli bilgiler var. 
 
  • ''Günümü daha verimli geçirmek için ne yapabilirim?''   ya da ''gün içerisinde bazen enerjim bitiyor ve uykum geliyor  ve hiçbir şey yapasım gelmiyor''  gibi şikayetler stres ve uykunun büyük bir payı var ve bu dosyadaki  STRES VE UYKU  bölümünde çözümler ve yöntemler var, daha enerjik ve verimli günler geçirmek için bu bölümü acilen oku. 
 
  • Finansal Özgürlük - ''para mutluluk getirmez'' diyen insan ya mutsuz bir fakirdir ya da hedefsiz bir zengin. Yardım etmek istiyorsan parayla yardım edebilirisin, paraya ihtiyacı olan insanların yüzünü güldürebilirsin, senin veya başka bir ailenin sağlığı, istekleri ve ihtiyaçlarını karşılayabilirisn. Para hakkında nasıl sağlıklı düşüneceğimizi ve finansal özgürlüğümüzü nasıl arttıracağımızı ve o özgürlüğü nasıl koruyacağımız hakkında bu bölümde  bulabilirsin. 
 
  • ''Her şey geride bırakıp yepyeni bir yaşam kurmak istiyorum'' ya da ''Artık daha iyi bir hayat inşa edeceğim''  ''hayatımı şimdikinden daha iyi olabilirdi''  diyenler için dosyada harika bir bölüm var,  BAŞTAN BAŞLAMAK adlı bölümü, bu bölüm senin için de vazgeçilmez bir bölümdür.  Tüm ertelemeleri, özgüvensizlikleri, endişeleri, negatif düşünceleri, ilk adım atmamayı bırakıp hayatını dönüştürmek için DÖNÜŞÜM bölümünü okuyabilirsin. 
Okuyanlardan Gelen Bazı Mesajlar 
2- U-DÖNÜŞÜM DOSYASINDA NELER VAR?
U-Dönüşüm DOSYASI isminden de anlaşıldığı gibi kitap değil dosyadır. Hizmet verdiğim DÖNÜŞÜM PROGRAMI'nda  yapılan tüm konuların yazılı özet halidir. Dönüşüm programından faydalanmak isteyipte zamanı olmayan kişiler için harika bir seçenek. Baskı halini kargodan gönderiliyor ve pdf hali ise e-mail veya whatsApp'tan ( veya telegramdan) gönderilir. Peki dosyada hangi konular var? 
              GÜNCEL FİYATLAR 

1. Seçenek - Baskı hali + Koçluk 

              fiyat: 300₺
 
2. Seçenek - Baskı hali  
              fiyat: 195₺

3. Seçenek - e-kitap hali (pdf)
               
fiyat: 150₺
1- U-DÖNÜŞÜM DOSYASI NEDİR?
3- OKUYANLARDAN GELEN İLHAM VERİCİ MESAJLAR
1. U-Dönüşüm Dosyası Nedir?
2. U-Dönüşüm Dosyasında Neler Var?
3. Okuyanlardan Gelen Mesajlar
4. Fiyat Seçenekleri?
2021
U-Dönüşüm Dosyasında 14 konu var. Yaşam ve Başarı sürecinde ihtiyacımız olacak olan gerekli ve doğru bilgileri kapsıyor. Sadece NE yapacağını değil NASIL yapacağını ve o bilgileri NASIL uygulayacağını da eksiksiz öğreneceksin. Dosyayı okurken her zaman destek alabilirsin. Peki bu 14 konu neler?
Sayfa sayısı: 115
Ödeme şekli: eft/havale 
Kargo Teslim süresi: 2 gün
e-kitap teslim süresi: 20 saniye
4- FİYATLAR VE SİPARİŞ 
UMAR BUBA GABAJU 2020. ALL RIGHTS RESERVED 
© PRIVACY POLICY